La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 67 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 2-slaapkamer La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori is binnen 7 km van de Chiesa dei Santi Giovanni e Reparata gelegen en biedt windsurfen, kanoën en wandelen voor actieve gasten. De 2-badkamer villa ligt binnen een autorit van 15 minuten vanaf het Klooster-heiligdom van Santa Gemma Galgani en beschikt over een terras met uitzicht op de berg.

    De Kerk van San Michele in Foro is 8 km verder gesitueerd. In de omgeving vind je winkelgelegenheden zoals het Piazza dell'Anfiteatro, op 20 minuten rijafstand. De gesitueerde in Capannori La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa bevindt zich binnen 9 km van de Kathedraal van Lucca en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Dit vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Deze gesitueerde in Capannori La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa heeft een ingerichte keuken met keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Sapore Pizza, waar gerechten uit de Italiaanse keuken worden geserveerd, ligt op 17 minuten wandelen vandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer046007LTN0479,IT046007C2Z3NA68H3

    Kameropties bij La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori

    Dit vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 67 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met keukengerei, is beschikbaar in La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in dit vakantiehuis.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere de Chiesa dei Santi Giovanni e Reparata (7 km), het Klooster-heiligdom van Santa Gemma Galgani 6) en de Kerk van San Michele in Foro 8) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Capanna Di Arturo Primo Piano Villa Capannori